HAKKIMIZDA

Sektörde öncü şirketlerden olana Sözen Dekorasyon bütünüyle siz kıymetli müşterilerimize nitelikli ve güler yüzlü hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Firmamız gerek bireysel gerek kurumsal müşterilerine hizmette sınır tanımaz.

Firmamızın kurucusu olan; İBRAHİM SÖZEN siz kıymetli müşterilerine çok daha iyi hizmet sunabilmek için. Bizzat uygulamaları imalathanelerden başlayıp monte aşamasına kadar takibini devam ettirmektedir. Her yaptığınız iş konuşulan tarihten en az bir gün daha önce teslimata hazır bir biçimde beklemektedir. Anlı yapı siz kıymetli müşterilerine daha nitelikli hizmet sunabilmek için işinde uzman personeli ile hizmette sınır tanımıyor.

Sektörde geçirdiğimiz uzun senelerden sonra edindiğimiz tecrübe ve tecrübelerimizi birleştirip siz kıymetli müşterilerimizin görüşlerine sunuyoruz. Kaliteli hizmet için yolumuza sizden almış olduğumuz güç ile devam etmekteyiz. Bize bu güveni veren siz saygıdeğer müşterilerimize sonsuz teşekkürü borç biliriz.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi olmak, teknolojik yenilikleri devamlı takip ederek nitelikli ürün ve hizmet sunmak, bunun için gerekli iş gücünü bünyemizde yaşatmaktır.

Misyonumuz

Projelerimiz, çözümlerimiz, ürün gamımız, satış sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile devamlı tercih edilen tavsiye edilen ve müşterilerimiz için değer oluşturan bir şirket olmak.

KALİTE POLİTİKASI:

SÖZEN DEKORASYON olarak; Verdiğimiz taahütleri zamanında tam olarak teslim etmek, Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini yerine getirerek koşulsuz müşterilerimizin memnuniyetine dönüştürmek. Başta Mobilya Dekorasyon ve İnşaat projeleri olarak, en iyi fiyat politikası ve en nitelikli işleri bir araya getirerek, gerek sanatsal tasarım olarak gerek sağlam bir duruş sergileyerek daima müşterilerimizin hizmetinde hazır beklemektir.

Kalite Anlayışımız;

• Güler yüzlü hizmet
• Güvenilir, nitelikli ve garantili hizmetler
• Sorunsuz ve vaktinde teslimat
• Müşterilerin beklentisine cevap verecek doğru projeler üretmek
• Proje kapsamında kullanılacak ürünlerin amacına ve bütçeye uygun seçilmesini sağlamak.
• Müşteri şikayet ve isteklerinde hızlı en iyi çözümü üretmek
• Müşterilere en iyi ödeme şartlarını sağlamak